.

Naša vzorová drevenica

Príďte si pozrieť našu vzorovú drevenicu na krásnej samote pod lesom. Nachádza sa v okrese Žarnovica a keďže majú vstup do osady len osadníci (inak je vstup do osady zakázaný), prídeme si pre Vás do obce terénnym autom (prístup je vhodný len pre autá s pohonom 4x4). Obhliadka našej vzorovej drevenice je spojená s konzultáciou o tom, ako postaviť drevenicu, čo by ste mali vedieť o stavbe drevenice alebo zrubu.

Naše ceny za poradenstvo sa líšia v závislosti od typu konzultácie a miesta, kde vám ju poskytujeme. Nech sa páči, prehľad našich poradenských služieb/ Ako postaviť drevenicu:

Základná konzultácia - realizujeme ju v našej kancelárii alebo cez skype

  • 40minút/ 39€ + dph/ -  cez skype
  • 70minút/ 59€ + dph/ - osobne v našej kancelárii v Bratislave alebo v okolí

Konzultácia na našej vzorovej drevenici  - bez pobytu:
  • 90minút/ 99€ + dph - konzultácia spojená s obhliadkou našej vzorovej drevenice a drevenej chatky na www.chalupky.tricio.sk.

Konzultácia spojená s pobytom na našej vzorovej drevenici alebo chalupe
  • Najprv vás ubytujeme v našej drevenici alebo v chalúpke, poskytneme vám základné poradenstvo a po ukončení vášho pobytu, v deň vášho odchodu, vám poskytneme dodatočné poradenstvo, ktoré bude vyplývať z vašich potrieb a otázok.  Keďže ide o typ konzultácie, ktorý vám odporúčame najviac, podporujeme ho aj cenovo:
    79€ + dph + cena za pobyt podľa cenníka na www.chalupky.tricio.sk


Naše informácie vám ušetria nielen čas, ale aj peniaze.

V prípade záujmu nás kontaktujte emailom alebo telefonicky na 0905 267 543.

 

 

Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica Ako sa stavia drevenica